29.3 C
Ankara, Tr
1 Temmuz 2020 Çarşamba
.

Eylül, 2019

21sep(sep 21)10:0031dec(dec 31)18:00The Gathering | GöbeklitepeCerModern(Eylül 21) 10:00 - (Aralık 31) 18:00 CerModern, Altınsoy Caddesi No:3 Sıhhıye / AnkaraEtkinlik Tipi:SergiBiletler Kapıda!

The Gathering | Göbeklitepe - İnsanoğlunun Gizemli Yolculuğu

more

Etkinlik Detayları

CerModern ve dijital müzeler geliştiren Reo-Tek ortaklığıyla ortaya çıkan The Gathering | Göbeklitepe – İnsanoğlunun Gizem Yolculuğu Sergisi, 21 Eylül – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında CerModern’de ziyaret edilebilecek.

İnsanlık tarihinin en heyecan verici yapısını inşa eden toplumu ve o kadim zamanlarda insan olmayı deneyimlemek için daha önce böyle bir şansınız olmamıştı. The Gathering sergisi büyük bir iş birliği ve emeğin eseri; tıpkı Göbeklitepe gibi. İnsanlık tarihindeki büyük sıçramaların her birinde ortak bir amaç ile birlikte hareket eden insanları görürüz. Karanlık ve vahşi doğa ile çevrelenen insanın ortak gaye ile bir araya gelip dikili taşlar üzerinde medeniyetlerin temelini attığı bu muhteşem yapı sizi “Göbeklitepe, The Gathering” sergisinde bir araya toplanmaya çağırıyor. Ayrıca bu sergi ile Göbeklitepe dünya dijital mirasındaki yerini alıyor.


GÖBEKLİTEPE
“The Gathering”
A mysterious journey of humankind

This is your first opportunity to experience the ancient community that built the most fascinating structure of human history. The Gathering exhibition, which is hosted by Cer Modern and developed by Reo-tek, is a product of a great amount of labor and cooperation, just like Göbeklitepe. When we take a look at human history’s biggest turning points, we come across to people who work together for a common purpose. The people who were surrounded by darkness and wild nature got together and built these pillars of civilization. “Gobeklitepe, The Gathering” exhibition invites us to literally gather around an ancient moment in time and space. Moreover, Göbeklitepe joins world’s digital heritage with this exhibition.

Ne zaman?

Eylül 21 (Cumartesi) 10:00 - Aralık 31 (Salı) 18:00

Nerede?

CerModern

Altınsoy Caddesi No:3 Sıhhıye / Ankara

Katılmak İçin ;

Biletler Kapıda!

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here

X