‘Ben çöp adam bile çizemem’ diyenlere keyifli bir etkinlik haberimiz var.

Studio Masterpiece; 15 Temmuz- 28 Ağustos arasında bizleri 3 saat boyunca rengarenk boyalarla, tiner kokusuyla ve güzel müziklerle buluşturup, adeta içimizdeki Picasso’yu, Monet’i ortaya çıkartıyor.

studio masterpiece

Peki bu Studio Masterpiece nedir ne değildir ? diye soracak olursanız hemen söyleyelim: Masterpiece; mottosu ‘ Sanat. Müzik. Keyif.’ olan Tunus Caddesi’nde açılmış bir atölye, bir resim kursu değil. Her türlü yiyeceğinizi ve içeceğinizi alıp gidiyorsunuz, etkinlikte kullanacağınız tüm malzemeleri kendileri karşılıyorlar. Daha önce resim yapıp yapmamış olmanız da önemli değil. Hatta yapmamış olmanızı tercih ediyorlar ki 3 saatlik seans sonunda yapabildiklerinize siz de şaşırasınız diye. Üstelik keyifle geçen bu ‘terapi’ sonrasında kendi ellerinizle yaptığınız  ‘sanat eserinizi’ evinize götürebiliyorsunuz. Böylece odanızın baş köşenize astığınız tablonuzla, içten içe ‘ bunu ben yaptım!’ diye gururlanabilir, dost meclislerinde ufak ufak havanızı atabilirsiniz.

studio masterpiece

studio masterpiece 3

Temmuz ve Ağustos ayı boyunca yapılacak etkinlik seanslarının fiyatı 60 TL ve biletler www. biletix.com üzerinden satılmakta. Masterpiece’in web sitesini incelediğinizde kişiye özel seanslar da bulmanız mümkün. Kendi seçtiğiniz bir resmi yapmak ya da sadece sevgilinizle resim yapmak isterseniz, bu özel seanslara katılmak için sitede yer alan sevimli mesaj kutucuğunu doldurup, kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

studio masterpiece 2

Masterpiece’in Ağustos ayı sonuna kadar sürecek olan program içeriğinin bir kısmı şöyle;

15 Temmuz Cuma – Venedik

16 Temmuz C.tesi- Şemsiyeli Kadın

17 Temmuz Pazar- Sokak Lambası

21 Temmuz Perşembe-Tekne

22 Temmuz Cuma-Fil

23 Temmuz C.tesi-Elbise

24 Temmuz Pazar-Dansedenler

28 Temmuz Perşembe-Pablo Picasso

29 Temmuz Cuma-Amedeo Modigliani

30 Temmuz C.tesi-Claude Monet

31 Temmuz Pazar- Üç Kedi

Ağustos ayı programına biletix.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Resim yapmayı seven herkese kapılarını açan Masterpiece’in bu keyifli etkinliklerini kaçırmayın.

Instagram hesapları için tıklayınız.

Bir Sosyal Sorumluluk Uyarısı

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here