Bu sene birincisi düzenlenecek olan Ankara Yarı Maratonu ve 10K Koşusu herkesi Eymir’de koşmaya çağırıyor!

Bu yıl birincisi düzenlenecek olan “Ankara Yarı Maratonu ve 10K Koşusu” 22 Nisan 2018 tarihinde saat 10:00’da Eymir Gölü/Ankara’da düzenlenecektir. Koşu parkuru, ODTÜ arazisi içinde yer alan Eymir Gölü’nün çevresinde yer almaktadır. 10 km’lik asfalt zeminden oluşan parkurun neredeyse tamamı düz bir zemindir. Yarışma, Kayıkhaneden başlayıp aynı yerde son bulacaktır.

Ankara Dekatlon Spor Kulübü’nün düzenlediği yarışmaya 18 yaşını doldurmuş kadın, erkek herkes katılabilir. Yarış sonunda dereceye giren sporculara maddi ödüller, kupa ve madalya verilecektir. Yarışmayı tamamlayan her sporcuya katılımcı madalyası verilecektir.

Koşunun gelecek yıllarda da devam ettirilerek uluslararası nitelik kazanması amaçlanmış ve bu tür organizasyonlar konusunda eksiği olan Ankara iline spor faaliyetleri ve sosyal açıdan katkı sağlanması hedeflenmiştir.

Yarış ile ilgili merak edilebilecek her türlü bilgi maratonun sitesinde ve aynı isimli sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır. Yarış sırasında çekilen görüntüler ve fotoğraflar yarış sonrasında #runeymir etiketiyle internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

 

İletişim bilgileri:

Mail adresi: info@ankarayarimaratonu.com

Telefon numaraları: 0(312) 436 01 67  /  0 538 835 07 85

Facebook: /ankarayarimaratonu

İnstagram: @ankarayarimaratonu

Bir Sosyal Sorumluluk Uyarısı

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here